Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOP03
PÓŁKA

Lyon biały

Wymiary:

szerokość: 130,1 cm
wysokość: 27,6 cm
głębokość: 20,1 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin
  Biały Połysk
  Biały Alpin
  Biały Połysk
  Półka:
  Biały Alpin
  Płyta tylna:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Efektowna ekspozycja przedmiotów dekoracyjnych, książek, a może minimalistyczne lub industrialne podejście do dekoracji? Bez względu na to, czy lubisz eksponować wiele przedmiotów czy interesuje Cię podejście nowoczesne do prezentowania jedynie ramek ze zdjęciami oraz oświetlenia stołowego, półka wisząca zdecydowanie sprawdzi się w przestrzeni Twojego mieszkania.

 

 • Nowoczesna, asymetryczna półka wisząca z kolekcji LYON biały jest dodatkiem do pozostałych elementów kolekcji. Wśród efektownie prezentujących się, nowoczesnych brył z kolekcji LYON biały,  półka wisząca o szerokości 130,1 cm, wysokości 27,6 cm oraz głębokości 20,1 cm wyróżnia się designem i praktycznością. Dzięki ściance bocznej, umieszczonej po jednej stronie półki małe przedmioty nie będą narażone na upadek.

 

 • Stylowa, designerska półka wisząca asymetryczna powstała z wytrzymałej płyty wiórowej laminowanej. Jej stylistyka sprawia, że prezentuje się solidnie i niezawodnie. Jakość wykonania potwierdza to w 100%. Półka wisząca LYON biały świetnie skomponuje się z niską komodą, komodą RTV, witryną dwudrzwiową podświetlaną z kolekcji LYON, uzupełniając przestrzeń salonu, jadalni a nawet sypialni.

 

 • Półka wisząca LYON może zostać zawieszona w sąsiedztwie ramek ze zdjęciami, gdzie ramki prezentowały będą zbliżoną wersję kolorystyczną.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 309
309
278 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Półki, bok: płyta wiórowa laminowana
Płyta tylna: płyta wiórowa laminowana

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 143,1 cm
Szerokość: 27,5 cm
Wysokość: 5,8 cm
Waga: 10 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podobne produkty

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia