Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP HOLG04
PÓŁKA

Hola

Wymiary:

szerokość: 90 cm
wysokość: 19,5 cm
głębokość: 1,6 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Wotan
  Dąb Wotan
  Korpus:
  Dąb Wotan

Cechy i korzyści:

 • Elementy kolekcji mebli przedpokojowych Hola znajdują zastosowanie w nowocześnie, starannie zaaranżowanych wnętrzach. Dopracowane bryły nowoczesnych mebli, utrzymanych w ponadczasowej kolorystyce pasują do większości pomieszczeń, pozwalając tworzyć efektowne aranżacje. Wśród praktycznych mebli z serii Hola znajduje się półka typu panel, wyposażona w praktyczne haczyki.
 • Panel ścienny do której zamocowane są cztery haczyki/wieszaki zaskakuje funkcjonalnością. Solidnie wykonana półka ścienna do samodzielnego montażu powstała z płyty wiórowej laminowanej w odcieniu Dąb Wotan. Łatwo utrzymać ją w czystości i dopasować do pozostałych mebli z kolekcji. Wieszaki wykonano z tworzywa sztucznego. Prezentujące minimalistyczną stylistykę wieszaki posłużą do utrzymania ciężaru okryć wierzchnich całej rodziny, torebek i niewielkich plecaków.
 • Panel ścienny w odcieniu drewna doskonale sprawdzi się w przedpokoju, aranżowanym w stylu skandynawskim, boho, nowoczesnym oraz eklektycznym. Jej ogromna uniwersalność podkreśla szerokie możliwości zastosowania. Poza przedpokojem możesz użyć jej w pokoju młodzieżowym, domowym gabinecie oraz w korytarzu. Ponadczasowa prostota i styl sprawiają, że szybko nie wyjdzie z mody. Szerokość: 90 cm, Wysokość: 19,5 cm, Głębokość: 1,6 cm.
89 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Wieszaki: tworzywo sztuczne
 

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 112 cm
Szerokość: 23,5 cm
Wysokość: 4,5 cm
Waga: 3 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia