Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP ALVV05L
WITRYNA 2D

Alverno
Nowość

Wymiary:

szerokość: 80,2 cm
wysokość: 138,6 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Korpus:
  Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Front:
  Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem

Cechy i korzyści:

 • Dopracowane, urządzone z dbałością o komfort oraz unikalny styl pomieszczenia zachowują cechy funkcjonalności przy jednoczesnym wyposażeniu w modne, efektowne elementy.  Poszukujesz mebla, który pozwoli na niewielkiej przestrzeni przechowywać wiele akcesoriów, nie przytłaczając optycznie aranżacji? Nowoczesna, a zarazem prosta witryna z narożnym przeszkleniem będzie doskonałym dopełnieniem wystroju jadalni, salonu i otwartej strefy dziennej.
 • Witryna lewostronna o średniej wysokości wpisuje się w nowoczesny styl wyposażenia, zachwycając modnym połączeniem kolorów, elementem frontu, wykonanym narożnie ze szkła hartowanego oraz stylową, modną wstawką imitującą ryfle. Witryna z przeszkleniem posiada pojemne półki, które zamknięte za pełnymi frontami sprawdzą się przy przechowywaniu zróżnicowanych przedmiotów. Mebel, utrzymany w prostej, uniwersalnej stylistyce odnajduje się w pomieszczeniach, urządzonych w stylu skandynawskim, loftowym, nowoczesnym, boho oraz eklektycznym. Kolorystyka mebla, będąca doskonale dopasowanym połączeniem popielu z odcieniem Dąb Coast Evoke i imitacją ryfli (drukowaną cyfrowo w tym samym wybarwieniu naturalnego drewna), pozwala na uniwersalność zastosowania witryny oraz szerokie możliwości dopasowania dodatków. Atutem jest możliwość dokupienia oświetlenia ledowego punktowego, nadającego meblowi unikalnego, wyjątkowego charakteru.
 • Korpus oraz fronty witryny wykonane zostały z wiórowej płyty laminowanej. Zastosowano minimalistyczne, czarne uchwyty, wykonane z tworzywa sztucznego i minimalistyczne nóżki. Solidna, nowoczesna witryna wyposażona została w zawiasy puszkowe, gwarantujące niezawodność użytkowania. Mebel do samodzielnego montażu, dla bezpieczeństwa należy przymocować go do ściany. Szerokość: 80.2 cm,  wysokość: 138.6 cm, głębokość: 40 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 807
949
854 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana/ płyta MDF
Front: płyta wiórowa laminowana/ płyta MDF
Uchwyt: tworzywo sztuczne
Szkło: front-hartowane
Zawiasy: puszkowe
Stopki: tworzywo sztuczne
Oświetlenie opcjonalne: Square 1pkt-89 zł

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 96,4 cm
Szerokość: 53 cm
Wysokość: 13,7 cm
Waga: 25 kg
Paczka 2
Długość: 151,6 cm
Szerokość: 41,4 cm
Wysokość: 9,3 cm
Waga: 27,58 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podobne produkty

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia