Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP PEZV02R
WITRYNA 2D

Perazzo
Nowość

Wymiary:

szerokość: 99,5 cm
wysokość: 203,7 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Antracyt/ Dąb Amaretto Hudson
  Antracyt/ Dąb Amaretto Hudson
  Antracyt/ Dąb Amaretto Hudson
  Antracyt/ Dąb Amaretto Hudson
  Korpus:
  Antracyt/ Dąb Amaretto Hudson
  Front:
  Antracyt/ Dąb Amaretto Hudson

Cechy i korzyści:

 • Luksus i elegancja wyposażenia wnętrz zauważalne są w wyjątkowych detalach. Kolekcja mebli Perazzo, w której znajduje się efektowna witryna dwudrzwiowa prawostronna z przeszkleniem zachwyca połączeniem klasycznej elegancji z solidnością. Naturalny efekt drewna oraz masywny kształt, inspirowany stylem kolonialnym doskonale łączą się w funkcjonalny, ponadczasowo modny design, który sprawdzi się w wieloletnim zastosowaniu.
 • Witryna z elementem przeszklonym, wykonanym z hartowanego szkła cechuje się niezwykle eleganckim wyglądem. Możliwość podświetlenia wnętrza wraz z masywną, klasyczną stylistyką i kolorystyką Antracytu sprawia, że mebel doskonale wpisuje się w klasyczną, rustykalną  aranżację strefy dziennej oraz jadalni. Elementy ozdobne w odcieniu  drewna (kolor Dąb Amaretto Hudson) oraz wyczuwalna w dotyku i widoczna gołym okiem struktura drewna dodają witrynie luksusowego efektu. Mebel, powstały z płyty wiórowej laminowanej przeznaczony do samodzielnego montażu, dla bezpieczeństwa użytkowania musi zostać przymocowany do ściany.
 • Witryna Perazzo, dedykowana do salonu oraz jadalni będzie efektowną ozdobą pomieszczenia oraz pojemnym meblem, służącym do przechowywania niezbędnych przedmiotów. Dzięki jej rozbudowanej funkcjonalności i pojemności możesz zarówno eksponować przedmioty za szklanym fragmentem drzwi oraz ukryć je za pełnymi częściami frontów. Drzwi posiadają solidne, minimalistyczne uchwyty metalowe oraz zawiasy z cichym domykiem, gwarantujące swobodę i niezawodność użytkowania. Szerokość: 99,5 cm, Wysokość: 203,7 cm, Głębokość: 40 cm.
1649 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyty: metal
Szkło: front-hartowane
Zawiasy: cichy domyk
Stopki: tworzywo sztuczne
Oświetlenie opcjonalne: Dojo 2D 1pkt -68 zł

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 91 cm
Szerokość: 34,8 cm
Wysokość: 10,6 cm
Waga: 14,23 kg
Paczka 2
Długość: 115,7 cm
Szerokość: 61,8 cm
Wysokość: 7,6 cm
Waga: 26 kg
Paczka 3
Długość: 211,7 cm
Szerokość: 52,4 cm
Wysokość: 4,8 cm
Waga: 23,72 kg
Paczka 4
Długość: 211,7 cm
Szerokość: 38,9 cm
Wysokość: 6,1 cm
Waga: 22,56 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podobne produkty

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia