Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP ALVV03
WITRYNA 2D

Alverno
Nowość

Wymiary:

szerokość: 100,2 cm
wysokość: 138,6 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Korpus:
  Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Front:
  Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem

Cechy i korzyści:

 • Co decyduje o stylowym wyglądzie wnętrza? W znacznej mierze za efekt wizualny odpowiadają wysokiej jakości, umiejętnie dopasowane meble i dodatki. Wśród niezbędnych w salonie oraz jadalni elementów wyposażenia znajduje się witryna, łącząca zalety ekspozycji przedmiotów za szklanymi frontami oraz możliwość ukrycia ich przed wzrokiem osób postronnych na półkach, umieszczonych za pełnymi frontami.
 • Witryna dwudrzwiowa z kolekcji Alverno jest meblem, łączącym nowoczesność z niezwykłą praktycznością zastosowania. Efektowny produkt posiada boczne przeszklenia, które świetnie komponują się ze szklanymi frontami (wykonane ze szkła hartowanego). Wraz z modnymi i ponadczasowymi odcieniami: popielem oraz Dębem Coast Evoke tworzą one minimalistyczny efekt, podkreślony dodatkowo prostymi kształtami. Funkcjonalny mebel cechuje najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanie perfekcyjnie dobranych detali. Fronty oraz korpus witryny powstały z płyty MDF oraz płyty wiórowej, laminowanej. Mebel posiada elementy drukowane cyfrowo, będące imitacją ryfli. Uchwyty oraz nóżki wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego.
 • Pojemna witryna dwudrzwiowa Alverno znajduje zastosowanie w pokoju dziennym, jadalni oraz w domowym gabinecie. Jej efektowny wygląd idzie w parze z funkcjonalnością. Opcjonalnie dostępne oświetlenie wnętrza zapewnia niezwykle atrakcyjny wygląd mebla oraz prezentowanych w nim przedmiotów. Stylowa witryna doskonale prezentuje się z pozostałymi meblami z kolekcji Alverno. Szerokość: 100.2 cm, wysokość: 138.6 cm, głębokość: 40 cm.
1179 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana/ płyta MDF
Front: płyta wiórowa laminowana/ płyta MDF
Uchwyt: tworzywo sztuczne
Szkło: front-hartowane
Zawiasy: puszkowe
Stopki: tworzywo sztuczne
Oświetlenie opcjonalne: Square 2pkt- 116zł

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 65,8 cm
Szerokość: 53 cm
Wysokość: 22 cm
Waga: 30,44 kg
Paczka 2
Długość: 154,8 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 9,6 cm
Waga: 31,1 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.
 

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia